30.07.2014

Wielki sukces TAMA 40th Anniversary Drum Festival

W dniu 5 lipca 2014 roku, na terenie Meinl Distribution, odbył się TAMA 40th Anniversary Drum Festival. Na tę wielką uroczystość, zorganizowaną z okazji 40. jubileuszu firmy TAMA, przybyło do Gutenstetten ponad 1.300 gości, których przyciągnęło przede wszystkim wielkie show na żywo, na którym wystąpiło dziewięć krajowych i międzynarodowych gwiazd sceny muzycznej i perkusji.

Oprócz naprawdę wspaniałych występów, które dali Simon Phillips, Ronald Bruner Jr., Felix Lehrmann, Flo Dauner, Sebastian Lanser, Specki T.D., Daray Brzozowski, Paul Seidel i Jonny König, przygotowaliśmy dla naszych gości również inne atrakcje, takie jak duża wystawa historyczna firmy TAMA z ponad 70, w niektórych przypadkach bardzo rzadkimi werblami, licznymi zestawami perkusyjnymi z dawnych lat oraz pojedynczymi bębnami. Ponadto każdy, kto nas odwiedził, mógł wziąć udział w konkursie szybkości, sesji zdjęciowej, bawić się w strefach rozrywki, odwiedzać stoiska handlowe i te zorganizowane przez magazyny branżowe oraz w trakcie sesji autografów – zdobyć podpisy wszystkich występujących tego dnia gwiazd.

Jeśli przegapiliście tę imprezę lub jeśli byliście na niej i chcecie przeżyć to jeszcze raz, zapraszamy na Live-Show TAMA Drums Germany na kanale YouTube. Prawie codziennie znajdziecie tu nowy film z kolejnych występów – sprawdźcie to! Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio do listy nagrań.

www.tamadrumfestival.de

Autor: Toni Opl