HP900PN Power Glide Single Pedal

25.11.2015

Nowe stopy Iron Cobra i Speed Cobra od TAMA Drums

TAMA zaprezentowała osiem nowych modeli pedałów stopy z serii Iron Cobra 900 i Speed Cobra 910. Wyposażono je w wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych, m.in. nowy kształt bijaków.

Od ponad 20 lat stopy Tamy tworzone są w oparciu o trzy główne zasady: wygodę użytkowania, stabilność i możliwość regulacji. Właśnie dlatego nasze Cobry należą do grona najbardziej cenionych stóp perkusyjnych na rynku. Modele zaprezentowane w 2010 roku były tworzone z myślą o większym wyspecjalizowaniu i przeznaczone dla bębniarzy potrzebujących mocnego, agresywnego uderzenia, ale i błyskawicznej szybkości gry. Teraz nadszedł czas na kolejny krok.

Z dumą przedstawiamy osiem nowych modeli z serii Iron Cobra 900 i Speed Cobra 910. Zastosowaliśmy w nich szereg nowych rozwiązań: nowe bijaki Power Strike i Akku Strike zapewniają potężniejsze uderzenie oraz płynniejsze reakcje bez efektu opóźnienia, napinacz sprężyny Swivel Spring Tight zapewnia swobodniejszą pracę pedału i zwiększa komfort gry, natomiast nowy, trzyczęściowy zawias Hinge Guard Block zwiększa ogólną wytrzymałość stopy. Szersza platforma oraz rama to gwarancja większej stabilności, a clamp Para Clamp II Pro wyposażony dodatkowo w gumę, to lepsze przyleganie stopy do obręczy centrali bez zarysowywań. Nowe modele Iron Cobra wyposażyliśmy również w znany ze Speed Cobry design LiteSprocket, który umożliwi lżejszą i gładszą pracę instrumentu.

Wszystkie nowe modele sprzedawane są wraz z twardym futerałem.

 

Iron Cobra
HP900PN    Power Glide Single Pedal
HP900PWN    Power Glide Twin Pedal
HP900PWLN    Power Glide Twin Pedal Left-footed
HP900RN    Rolling Glide Single Pedal
HP900RWN    Rolling Glide Twin Pedal

Speed Cobra
HP910LN    Speed Cobra Single Pedal
HP910LWN    Speed Cobra Twin Pedal
HP910LWLN    Speed Cobra Twin Pedal Left-footed

Znajdź nas na Facebooku:
www.facebook.com/TamaDrumsPolska

Autor: Kamil Śliwiński, Toni Opl